Událost Ostrava Kamera Oko uvádí: Genot Centre – Dystopia Now je zrušena

Vážení návštěvníci a podporovatelé,

s velkou lítostí Vám oznamujeme, že v závislosti na rapidně narůstajícím počtu případů a mimořádném opatření vlády o omezení hromadných akcí s účinností od 18. září jsme nuceni zrušit páteční audiovizuální noc Ostrava Kamera Oko uvádí: Genot Centre – Dystopia Now.

Nutnost udělat takovéto rozhodnutí nás velmi mrzí a žádáme Vás tímto o pochopení. Snažíme se v tuto chvíli zvolit tu nejlepší možnou cestu, jak neohrozit zdraví Vás, ani kohokoli ze zúčastněných, a také dodržet stanovená opatření. Zároveň bychom moc rádi celou akci pouze přesunuli na vhodnou dobu a skutečně ji realizovali v plném znění tak, jak byla naplánována. Určit v tomto čase přesné datum je však nereálné, proto Vás žádáme o shovívavost a budeme moc rádi, pokud na nás v tomto ohledu nezanevřete, budete sledovat update celé situace a případně navštívíte alespoň některou z víkendových projekcí v kině Etáž, které se, pokud se neobjeví žádné další nařízení, odehrají tak, jak je plánováno.

Vstupné Vám bude vráceno skrze portál GoOut v podobě voucheru, který Vám přijde na e-mail. Vzhledem k vytíženosti portálu prosíme buďte shovívaví a veškeré další náležitosti a možnosti ohledně refundace prosíme řešte po obdržení tohoto e-mailu přímo se zákaznickou podporou portálu GoOut.

Ještě jednou se Vám hluboce omlouváme a přejeme do dalších dnů hlavně pevné zdraví.

© 2009 - 2021 Kamera Oko | webdesign: rostanetek.cz | admin