PRODEJ ZVÝHODNĚNÝCH AKREDITACÍ ZAHÁJEN

Ve dnech  24.–29. září 2019 se v Ostravě odehraje již 11. ročník Mezinárodního filmového festivalu Ostrava Kamera Oko, zaměřeného především na kameramanskou tvorbu. V letošním roce navíc také odvážně reflektujícího aktuální proměny vnímání významu kamery ve světě filmu a pohyblivého obrazu.

Od 1. 7 do 31. 8. můžete prostřednictvím portálu GoOut kupovat zvýhodněné akreditace. Celotýdenní pas zakoupíte za 400 Kč. Víkend Vás bude stát 300 Kč. Na studenty a seniory pak čeká snížená cena 250 Kč za akreditaci. V rámci všech typů akreditací získáté také poukaz na využítí služby nextbike v hodnotě 100 Kč. 

V ceně je zahrnut nejen volný přístup na všechny projekce konané v rámci festivalu ve vybraných ostravských kinech, ale také na site-specific a doprovodný program v netradičních prostorách regionu. Jako držitelé akreditací si budete moci vychutnat i výrazný hudební program, prezentace českých i zahraničních tvůrců či projekty evropských filmových škol.

Soutěžní snímky budou letos doplněny o dramaturgické výběry oslovených kurátorů, mezi nimiž naleznete jména jako Martin Kohout (laureát Ceny Jindřicha Chalupeckého 2017), Monika Midriaková (Leto s Monikou), Viktor Palák (Radio Wave), Václav Drozd (Kulturní čtrnáctideník A2, Central European Organising Center) či Martin Mazanec (Přehlídka filmové animace a současného umění).

 

Od 15. 7. bude možné zakoupit akreditační vouchery za stejnou cenu také na spřátelených místech přímo v Ostravě, a to v Minikině, Cineportu, Vestibulu, galerii PLATO a prodejně designového zboží Ty Identity. Na těchto místech je platbu možné provádět pouze v hotovosti. Zakoupené vouchery bude možné směnit v průběhu festivalu za plnohodnotnou akreditaci v akreditačním centru na adrese Vítkovická 17, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz, ale také na jednotlivých projekčních místech (v Cineportu, Minikině i galerii PLATO). 

 

Letos poprvé nabízíme také možnost levného ubytování v hodnotě 70 Kč/noc přímo v prostorách akreditačního centra ve Vítkovicích. Doporučujeme jej všem odvážlivcům s vlastními spacáky, karimatkami a schopností vzdát se na pár dní vysokého komfortu na úkor kvalitního filmového zážitku.  

Ať už se rozhodnete prožít s námi celý festivalový týden či pouze malou chvíli, jste srdečně vítání. V září na viděnou!

© 2009 - 2021 Kamera Oko | webdesign: rostanetek.cz | admin